Cenník služieb

PORTRÉTNE foto    100€

Individuálne fotenie jednej osoby 1-2 hod (ateliér prípadne exteriér). Odovzdaných bude 10 ks fotografií podľa vlastného výberu vo formáte JPEG upravených a prirodzene retušovaných + tlačených na kvalitnom fotopapieri formátu 13x18cm. 

Môžete si vybrať aj fotografie naviac (nad rámec balíčka 10 fotografií)

v cene +8€ / 1ks

RODINNÉ alebo RANDE foto    120€

Individuálne fotenie rodiny (2 alebo viac osôb) v ateliéri alebo exteriéri. Odovzdaných bude 12 ks fotografií podľa vlastného výberu vo formáte JPEG upravených a prirodzene retušovaných + tlačených na kvalitnom fotopapieri 13x18cm.

Môžete si vybrať aj fotografie naviac (nad rámec balíčka 12 fotografií)

v cene +8€ / 1ks

TEHOTENSKÉ foto   100€

Individuálne fotenie budúcej mamičky (s partnerom +20 €) v ateliéri prípadne exteriéri.

Odovzdaných bude 12 ks fotografií podľa vlastného výberu vo formáte JPEG upravených a prirodzene retušovaných + tlačených na kvalitnom fotopapieri formátu 13x18cm.

Môžete si vybrať aj fotografie naviac (nad rámec balíčka 12 fotografií) v cene +8€ / 1ks

NEWBORN foto   200€

Fotografovanie novorodeniatka do veku maximálne 3 týždne. Fotenie sa koná v ateliéri, alebo je aj možnosť fotiť u Vás doma, ak to prostredie umožňuje. Fotenie je náročné na čas (niekedy trvá aj viac ako 2-3 hodiny).

Odovzdaných bude 5 ks fotografií podľa vlastného výberu vo formáte JPEG upravených a prirodzene retušovaných + tlačených na kvalitnom fotopapieri formátu 13x18cm.

Môžete si vybrať aj fotografie naviac (nad rámec balíčka 5 fotografií) v cene +8€ / 1ks
Pri objednaní spoločne TEHOTENSKÉ + NEWBORN foto je zvýhodnená cena oboch balíčkov 200 € dohromady.

SVADOBNÝ BALÍČEK S   Vyžiadať cenu 

Obsah balíčka : Svadobné portréty, príchod na obrad, priebeh obradu, gratulácie, skupinové a spoločné foto hostí.

Odovzdaný bude výber 150-200 ks upravených, prirodzene retušovaných fotografií formátu JPEG, z ktorých je 30 ks aj tlačených na kvalitnom fotopapieri 13x18cm.

Fotografie budú odovzdané v darčekovom balení na USB v max. kvalite a rozlíšení

SVADOBNÝ BALÍČEK M   Vyžiadať cenu 

Obsah balíčka : Svadobné portréty, príprava nevesty / ženícha, odobierka, príchod na obrad, priebeh obradu, gratulácie, skupinové a spoločné foto hostí svadobná hostina - prvé 2 hodiny (vrátane prvého tanca mladomanželov).

Odovzdaný bude výber 200-300 ks upravených, prirodzene retušovaných fotografií formátu JPG, z ktorých je 40 ks aj tlačených na kvalitnom fotopapieri 13x18cm.

Fotografie budú odovzdané v darčekovom balení na USB v max. kvalite a rozlíšení

SVADOBNÝ BALÍČEK  Vyžiadať cenu 

Obsah balíčka : Svadobné portréty, príprava nevesty / ženícha, odobierka, príchod na obrad, priebeh obradu, gratulácie, skupinové a spoločné foto hostí svadobná hostina a zábava do 01:00h (čepčenie, redový tanec).

Odovzdaný bude výber 300-400 ks upravených, prirodzene retušovaných fotografií formátu JPG, z ktorých je 50 ks aj tlačených na kvalitnom fotopapieri 13x18cm.

Fotografie budú odovzdané v darčekovom balení na USB v max. kvalite a rozlíšení

SVADOBNÝ VIDEOKLIP   Vyžiadať cenu   

Párom, ktorí majú u nás objednané svadobné fotenie ponúkame vyhotovenie svadobného videoklipu v dĺžke 5-10 minút, zachytávajúceho tie najkrajšie momenty Vášho svadobného dňa. Cena sa pohybuje v rozmedzí 200-400 Eur v závislosti od vybraného svadobného balíčka fotografovania.