Je skvelé, keď sa podarí na fotografií zachytiť pocit, náladu, či myšlienku. Potom z nej neviete odtrhnúť oči a časť z tejto emócie sa prenesie na Vás. Sme manželská dvojica a venujeme sa fotografovaniu svadieb, eventov, portrétov, rodinných fotiek a detí v rôznych exteriéroch, interiéroch ako aj vo svojom ateliéri. Fotografujeme už niekoľko rokov a spolu tvoríme skvelý team. Keďže fotíme vo dvojici máme možnosť zachytiť najdôležitejšie a najkrajšie momenty z dvoch rôznych pohľadov. Pri fotení je vždy dobrá nálada a mnohokrát úpne "zabudnete" že je tam fotograf, čím vznikajú krásne a spontánne zábery. 

V rámci svadobného fotenia Vám vieme vyhotoviť aj svadobný videoklip, kde je zaznamenaný celý svadobný deň v 5-10 minútovom zostrihu s hudobným podkladom ako aj reálnym zvukom.

Zároveň Vám vieme poradiť aj s miestom a motívom fotenia, kostýmami či rekvizitami. Tešíme sa na každé fotenie, ktoré je pre nás nielen prácou ale aj radosťou :) Odkaz pre sobášiace sa medzinárodné páry: "We can speak english:)" Martin a Adriana, Vaši fotografi 

Stačí len zlomok svetla na zachytenie okamihu  

Martin a Adriana

Vaši fotografi